Osnovni podaci

Naziv:
KEMIS-TERMOCLEAN d.o.o.
poduzeće za industrijska čišćenja i gospodarenje otpadom
Skraćeni naziv:
KEMIS-TERMOCLEAN d.o.o.
Sjedište:
Slavonska avenija 26/4, 10000 Zagreb, Hrvatska
NKD djelatnost:
3812 Skupljanje opasnog otpada
Telefon:
+385 1 2406 301
Faks:
+385 1 2404 735
E-pošta:
info@kemis-termoclean.hr
IBAN:
HR1923600001101552689
HR4324840081102076812
Trgovački sud u Zagrebu
MBS 080211975
Temeljni kapital:
6.180.000,00 Kn

Stručni kolegij Uprave

Zoran Matic FIC06201

Direktor tvrtke:
Zoran Matić

mob: +385 98 283 792
e-mail: zoran.matic@kemis-termoclean.hr

Snjezana CelecFIC06064

Voditelj kadrovske službe:
Snježana Čelec

mob: +385 99 3133 702
e-mail: snjezana.celec@kemis-termoclean.hr

Zoran Nikolic FIC06247

Direktor financija i računovodstva:
Zoran Nikolić

mob: +385 98 9839 277
e-mail: zoran.nikolic@kemis-termoclean.hr

Sonja Maric FIC06096

Direktorica komercijale:
Sonja Marić

mob: +385 99 3434 343
e-mail: sonja.maric@kemis-termoclean.hr

Fran Dorcic FIC06261

Direktor operative i skladišta otpada:
Fran Dorčić

mob: +385 99 3367 242
e-mail: fran.dorcic@kemis-termoclean.hr

Boris Brozicevic FIC06403

Voditelj Poslovne jedinice Rijeka:
Boris Brozičević

mob: +385 99 5356 915
e-mail: boris.brozicevic@kemis-termoclean.hr

Zvonimir Markovac FIC06117

Savjetnik Direktora tvrtke (ISU i Razvoj):
Zvonimir Markovac

mob: +385 99 2188 366
e-mail: zvonimir.markovac@kemis-termoclean.hr